Sprzedaż - Działka 18500 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Polichrono
300 000 €
16 €/m²
Property 38020 photo 1
Property 38020 photo 2
Property 38020 photo 3
Property 38020 photo 4
Property 38020 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 74 km

Opis

Na sprzedaż Działka18500 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 215 €/m²
  • Kod obiektowy 44593
  • Metry kw. 1858 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
245 000 € 700 €/m²
  • Kod obiektowy 40642
  • Metry kw. 350 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
270 000 € 364 €/m²
  • Kod obiektowy 13164
  • Metry kw. 740 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
430 000 € 12 €/m²
  • Kod obiektowy 36978
  • Metry kw. 34200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
375 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 54311
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
300 000 € 16 €/m²
  • Kod obiektowy 38020
  • Metry kw. 18500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
380 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 48388
  • Metry kw. 4200 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
300 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 19567
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
290 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 2494
  • Metry kw. 6750 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera