750 000 €
165 €/m²
Property 38074 photo 1
Property 38074 photo 2
Property 38074 photo 3
Property 38074 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 58 km

Opis

Na sprzedaż Działka4520 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
695 000 € 197 €/m²
  • Kod obiektowy 57192
  • Metry kw. 3518 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
650 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 40469
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
750 000 € 375 €/m²
  • Kod obiektowy 38096
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
694 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 4766
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
640 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 63745
  • Metry kw. 8608 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
765 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 37496
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Kod obiektowy 36983
  • Metry kw. 610 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 000 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 48645
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 15 m
Sprzedaż
940 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 37512
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
800 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 32800
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera