750 000 €
125 €/m²
Property 38075 photo 1
Property 38075 photo 2
Property 38075 photo 3
Property 38075 photo 4
Property 38075 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż Działka6000 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
700 000 € 127 €/m²
  • Kod obiektowy 33666
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 40472
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
747 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 40405
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 175 m
Sprzedaż
990 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 44357
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
800 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 34160
  • Metry kw. 43000 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
855 000 € 853 000 € 1398 €/m²
  • Kod obiektowy 36983
  • Metry kw. 610 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
640 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 57571
  • Metry kw. 3200 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
640 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 63552
  • Metry kw. 7142 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
640 000 € 74 €/m²
  • Kod obiektowy 63745
  • Metry kw. 8608 m²
  • Odległość do plaży 1150 m
Sprzedaż
640 000 € 248 €/m²
  • Kod obiektowy 40004
  • Metry kw. 2577 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera