500 000 €
110 €/m²
Property 38077 photo 1
Property 38077 photo 2
Property 38077 photo 3
Property 38077 photo 4
Property 38077 photo 5
Property 38077 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 69 km

Opis

Na sprzedaż Działka4542 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
491 000 € 319 €/m²
  • Kod obiektowy 10426
  • Metry kw. 1538 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
525 000 € 116 €/m²
  • Kod obiektowy 47413
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
450 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 6538
  • Metry kw. 8243 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
500 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 50157
  • Metry kw. 2500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
650 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 57279
  • Metry kw. 5159 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
450 000 € 449 €/m²
  • Kod obiektowy 62407
  • Metry kw. 1002 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 40472
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
450 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 38845
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 5300 m
Sprzedaż
735 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 30343
  • Metry kw. 11000 m²
  • Odległość do plaży 3800 m

Subskrypcja newslettera