250 000 €
113 €/m²
Property 38078 photo 1
Property 38078 photo 2
Property 38078 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 69 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2194 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
360 000 € 2000 €/m²
  • Kod obiektowy 48644
  • Metry kw. 180 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
310 000 € 270 000 € 245 €/m²
  • Kod obiektowy 38798
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
267 000 € 356 €/m²
  • Kod obiektowy 50514
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
374 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 59642
  • Metry kw. 9039 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
205 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 59117
  • Metry kw. 2035 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
320 000 € 235 000 € 56 €/m²
  • Kod obiektowy 63235
  • Metry kw. 4184 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
267 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 36637
  • Metry kw. 11085 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
225 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 37437
  • Metry kw. 6890 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
309 000 € 147 €/m²
  • Kod obiektowy 56430
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 350 m

Subskrypcja newslettera