750 000 €
375 €/m²
Property 38096 photo 1
Property 38096 photo 2
Property 38096 photo 3
Property 38096 photo 4
Property 38096 photo 5
Property 38096 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż Działka2000 metrów kwadratowych na Krecie. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
800 000 € 59 €/m²
  • Kod obiektowy 63744
  • Metry kw. 13439 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 56505
  • Metry kw. 11174 m²
  • Odległość do plaży 1850 m
Sprzedaż
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 40472
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
1 070 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 59201
  • Metry kw. 35000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
675 000 € 143 €/m²
  • Kod obiektowy 11960
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
640 000 € 248 €/m²
  • Kod obiektowy 40004
  • Metry kw. 2577 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
900 000 € 421 €/m²
  • Kod obiektowy 26074
  • Metry kw. 2135 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Rekomendowane Sprzedaż
980 000 € 326 €/m²
  • Kod obiektowy 35962
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
1 000 000 € 43 €/m²
  • Kod obiektowy 28806
  • Metry kw. 23000 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
650 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 40469
  • Metry kw. 13000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m

Subskrypcja newslettera