410 000 €
5694 €/m²
Property 38211 photo 1
Property 38211 photo 2
Property 38211 photo 3
Property 38211 photo 4
Property 38211 photo 5
Property 38211 photo 6
Property 38211 photo 7
Property 38211 photo 8
Property 38211 photo 9
Property 38211 photo 10
Property 38211 photo 11
Property 38211 photo 12
Property 38211 photo 13

Details

  • Liczba pięter: 2
  • Warunek: Stary budynek
  • Levels: 2
  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 3 km

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 72 metrów kwadratów na Korfu. Domek składa się z 2 pięter. Parter się z Pierwsze piętro się z Domek ma układ wewnętrzny także zawiera wyposażenie.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
435 000 € 3107 €/m²
  • Kod obiektowy 9538
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
410 000 € 5694 €/m²
  • Kod obiektowy 38211
  • Metry kw. 72 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
450 000 € 2432 €/m²
  • Kod obiektowy 40037
  • Metry kw. 185 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
435 000 € 3625 €/m²
  • Kod obiektowy 66006
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 2739 €/m²
  • Kod obiektowy 64718
  • Metry kw. 146 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod obiektowy 65395
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 2285 €/m²
  • Kod obiektowy 52673
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 8

Subskrypcja newslettera