2 650 000 € 1 750 000 €
35 €/m²
Property 38260 photo 1
Property 38260 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 28 km

Opis

Na sprzedaż Działka50000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 300 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 31004
  • Metry kw. 28800 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
2 830 000 € 148 €/m²
  • Kod obiektowy 36085
  • Metry kw. 19017 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 390 000 € 1154 €/m²
  • Kod obiektowy 29228
  • Metry kw. 2070 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
3 500 000 € 3 200 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 43580
  • Metry kw. 34000 m²
  • Odległość do plaży 18 m
Sprzedaż
2 346 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 50279
  • Metry kw. 44000 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
3 300 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 30725
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
2 953 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 64250
  • Metry kw. 96000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
2 200 000 € 141 €/m²
  • Kod obiektowy 44015
  • Metry kw. 15503 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
2 150 000 € 409 €/m²
  • Kod obiektowy 49950
  • Metry kw. 5256 m²
  • Odległość do plaży 80 m
Sprzedaż
2 600 000 € 38 €/m²
  • Kod obiektowy 47235
  • Metry kw. 68000 m²
  • Odległość do plaży 1 m

Subskrypcja newslettera