80 000 €
160 €/m²
Property 38290 photo 1
Property 38290 photo 2
Property 38290 photo 3
Property 38290 photo 4
Property 38290 photo 5
Property 38290 photo 6
Property 38290 photo 7
Property 38290 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 1500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 103 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 63379
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Rekomendowane Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 61566
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 66011
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 44901
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Rekomendowane Sprzedaż
75 000 € 150 €/m²
  • Kod obiektowy 61702
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 63696
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
100 000 € 91 000 € 182 €/m²
  • Kod obiektowy 62679
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38292
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 64041
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 38289
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m

Subskrypcja newslettera