80 000 €
160 €/m²
Property 38292 photo 1
Property 38292 photo 2
Property 38292 photo 3
Property 38292 photo 4
Property 38292 photo 5
Property 38292 photo 6
Property 38292 photo 7
Property 38292 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 103 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 44901
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Rekomendowane Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 61566
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 63379
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 65820
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Rekomendowane Sprzedaż
85 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 61096
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
80 000 € 160 €/m²
  • Kod obiektowy 15579
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Rekomendowane Sprzedaż
70 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 61567
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Rekomendowane Sprzedaż
90 000 € 180 €/m²
  • Kod obiektowy 61568
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
95 000 € 78 000 € 156 €/m²
  • Kod obiektowy 62812
  • Metry kw. 498 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Rekomendowane Sprzedaż
100 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 61706
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m

Subskrypcja newslettera