48 000 €
96 €/m²
Property 38300 photo 1
Property 38300 photo 2
Property 38300 photo 3
Property 38300 photo 4
Property 38300 photo 5
Property 38300 photo 6
Property 38300 photo 7
Property 38300 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 2200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 102 km

Opis

Na sprzedaż Działka500 metrów kwadratowych w Kriaritsi. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 120 metrów kwadratowych.

The settlement Kriaritsi is located in an ecologically clean coast of the peninsula Sithonia, in a picturesque area, each point here offers beautiful panoramic views. It’s viewy, no doubt about that. To the traveler’s amazed look not only watery waste of Aegean Sea is available, but also the forest-covered hills of Sithonia, mystical coast of Mount Athos, as well as the picturesque island of Lemnos, Agios Efstratios and Sporades islands.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 63247
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 45671
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
45 000 € 90 €/m²
  • Kod obiektowy 15211
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
50 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 29670
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
64 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 44708
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
60 000 € 59 000 € 118 €/m²
  • Kod obiektowy 62283
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 380 m
Sprzedaż
43 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 65830
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
64 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 29675
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
60 000 € 120 €/m²
  • Kod obiektowy 62363
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3200 m
Rekomendowane Sprzedaż
64 000 € 33 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 61849
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 3000 m

Subskrypcja newslettera