65 000 €
16 €/m²
Property 38342 photo 1
Property 38342 photo 2
Property 38342 photo 3
Property 38342 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 6800 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 5 km

Opis

Na sprzedaż Działka4005 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
85 000 € 70 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 39870
  • Metry kw. 3000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
65 000 € 50 000 € 526 €/m²
  • Kod obiektowy 26770
  • Metry kw. 95 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
95 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 62020
  • Metry kw. 4014 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
75 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 59115
  • Metry kw. 805 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 65785
  • Metry kw. 724 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
70 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 64068
  • Metry kw. 5172 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
53 000 € 121 €/m²
  • Kod obiektowy 34137
  • Metry kw. 438 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
54 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 39458
  • Metry kw. 890 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
55 000 € 142 €/m²
  • Kod obiektowy 62152
  • Metry kw. 385 m²
  • Odległość do plaży 1400 m
Sprzedaż
60 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 37931
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 20000 m

Subskrypcja newslettera