Sprzedaż - Działka 20000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Nea Skioni
900 000 €
45 €/m²
Property 38373 photo 1
Property 38373 photo 2
Property 38373 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 650 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,3 km
  • Odległość od lotniska: 80 km

Opis

Na sprzedaż Działka20000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
750 000 € 173 €/m²
  • Kod obiektowy 3597
  • Metry kw. 4320 m²
  • Odległość do plaży 30 m
Sprzedaż
850 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 8547
  • Metry kw. 16000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
910 000 € 182 €/m²
  • Kod obiektowy 19484
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
1 000 000 € 9 €/m²
  • Kod obiektowy 35368
  • Metry kw. 103500 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
870 000 € 238 €/m²
  • Kod obiektowy 40250
  • Metry kw. 3650 m²
  • Odległość do plaży 100 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 66019
  • Metry kw. 26000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
750 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 2496
  • Metry kw. 15217 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
1 275 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 19776
  • Metry kw. 20700 m²
  • Odległość do plaży 2200 m
Sprzedaż
900 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 25935
  • Metry kw. 12300 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 200 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 2648
  • Metry kw. 36000 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera