Sprzedaż - Działka 8125 m² w Salonikach

Grecja Saloniki Saloniki - Przedmieścia Polichni
1 000 000 € 760 000 €
93 €/m²
Property 38440 photo 1
Property 38440 photo 2
Property 38440 photo 3
Property 38440 photo 4
Property 38440 photo 5
Property 38440 photo 6
Property 38440 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 6500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka8125 metrów kwadratowych w Salonikach. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1800 metrów kwadratowych.

Lokalizacja