500 000 € 246 000 €
44 €/m²
Property 38518 photo 1
Property 38518 photo 2
Property 38518 photo 3
Property 38518 photo 4
Property 38518 photo 5
Property 38518 photo 6
Property 38518 photo 7
Property 38518 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 3200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 0,5 km
  • Odległość od lotniska: 52 km

Opis

Na sprzedaż Działka5500 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 230 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
450 000 € 449 €/m²
  • Kod obiektowy 62407
  • Metry kw. 1002 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
650 000 € 475 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 63073
  • Metry kw. 16658 m²
  • Odległość do plaży 40 m
Sprzedaż
430 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 55851
  • Metry kw. 5834 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
660 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65423
  • Metry kw. 12329 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
450 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 6538
  • Metry kw. 8243 m²
  • Odległość do plaży 11000 m
Sprzedaż
650 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 32334
  • Metry kw. 11842 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
420 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 9413
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 38250
  • Metry kw. 10800 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
449 000 € 271 €/m²
  • Kod obiektowy 65403
  • Metry kw. 1654 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 46787
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 400 m

Subskrypcja newslettera