410 000 €
745 €/m²
Property 38637 photo 1
Property 38637 photo 2
Property 38637 photo 3

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,8
  • Odległość do morza: 350 m

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka550 metrów kwadratowych na Attyce. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 440 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
430 000 € 17 €/m²
  • Kod obiektowy 5918
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
395 000 € 897 €/m²
  • Kod obiektowy 10955
  • Metry kw. 440 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
430 000 € 431 €/m²
  • Kod obiektowy 13792
  • Metry kw. 996 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
450 000 € 375 €/m²
  • Kod obiektowy 14679
  • Metry kw. 1200 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
400 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 32648
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
580 000 € 580 €/m²
  • Kod obiektowy 64083
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 1350 m
Sprzedaż
450 000 € 374 €/m²
  • Kod obiektowy 52393
  • Metry kw. 1203 m²
  • Odległość do plaży 20 m
Sprzedaż
500 000 € 51 €/m²
  • Kod obiektowy 5920
  • Metry kw. 9780 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
480 000 € 375 000 € 315 €/m²
  • Kod obiektowy 60861
  • Metry kw. 1187 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
400 000 € 296 €/m²
  • Kod obiektowy 14818
  • Metry kw. 1350 m²
  • Odległość do plaży 13000 m

Subskrypcja newslettera