350 000 € 290 000 €
1342 €/m²
Property 38693 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 3,6
  • Odległość do morza: 9000 m
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż Działka216 metrów kwadratowych w Atenach. Jest częścią planu miasta. Pozwolenie na budowę do 778 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
340 000 € 2193 €/m²
  • Kod obiektowy 56510
  • Metry kw. 155 m²
  • Odległość do plaży 280 m
Sprzedaż
440 000 € 2268 €/m²
  • Kod obiektowy 60631
  • Metry kw. 194 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
300 000 € 296 €/m²
  • Kod obiektowy 21330
  • Metry kw. 1012 m²
  • Odległość do plaży 30000 m
Sprzedaż
400 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 57038
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 16000 m
Sprzedaż
440 000 € 390 000 € 1250 €/m²
  • Kod obiektowy 45352
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
450 000 € 548 €/m²
  • Kod obiektowy 23196
  • Metry kw. 821 m²
  • Odległość do plaży 24000 m
Sprzedaż
320 000 € 1391 €/m²
  • Kod obiektowy 20318
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
500 000 € 370 000 € 521 €/m²
  • Kod obiektowy 14562
  • Metry kw. 710 m²
  • Odległość do plaży 33000 m
Sprzedaż
420 000 € 1494 €/m²
  • Kod obiektowy 56996
  • Metry kw. 281 m²
  • Odległość do plaży 15000 m
Sprzedaż
400 000 € 782 €/m²
  • Kod obiektowy 62004
  • Metry kw. 511 m²
  • Odległość do plaży 1800 m

Subskrypcja newslettera