Na zapytanie
Property 38747 photo 1
Property 38747 photo 2
Property 38747 photo 3
Property 38747 photo 4
Property 38747 photo 5
Property 38747 photo 6
Property 38747 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,5 km
  • Odległość od lotniska: 37 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka15000 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 4000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
120 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 63847
  • Metry kw. 2922 m²
  • Odległość do plaży 740 m
Sprzedaż
42 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 65911
  • Metry kw. 1188 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 65785
  • Metry kw. 724 m²
  • Odległość do plaży 2800 m
Sprzedaż
150 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 63283
  • Metry kw. 1968 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
853 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 63290
  • Metry kw. 36000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
78 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 65163
  • Metry kw. 702 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
105 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 64280
  • Metry kw. 4033 m²
  • Odległość do plaży 2470 m
Sprzedaż
80 000 € 242 €/m²
  • Kod obiektowy 63108
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
259 000 € 984 €/m²
  • Kod obiektowy 65353
  • Metry kw. 263 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
102 000 € 79 €/m²
  • Kod obiektowy 63400
  • Metry kw. 1282 m²
  • Odległość do plaży 3700 m

Subskrypcja newslettera