800 000 €
800 €/m²
Property 38750 photo 1
Property 38750 photo 2
Property 38750 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 300 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż Działka1000 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 100 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 12486
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 39826
  • Metry kw. 2920 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
680 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 58882
  • Metry kw. 143484 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
800 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46523
  • Metry kw. 26134 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
700 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 40404
  • Metry kw. 8926 m²
  • Odległość do plaży 470 m
Sprzedaż
900 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 47192
  • Metry kw. 28045 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
750 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 59199
  • Metry kw. 25000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
700 000 € 127 €/m²
  • Kod obiektowy 33666
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 10 m
Sprzedaż
1 136 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 32760
  • Metry kw. 2130 m²
  • Odległość do plaży 70 m
Sprzedaż
675 000 € 143 €/m²
  • Kod obiektowy 11960
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 50 m

Subskrypcja newslettera