800 000 €
1000 €/m²
Property 38769 photo 1
Property 38769 photo 2
Property 38769 photo 3
Property 38769 photo 4
Property 38769 photo 5
Property 38769 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 450 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 36 km

Opis

Na sprzedaż Działka800 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
900 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 47192
  • Metry kw. 28045 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
800 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 12083
  • Metry kw. 8100 m²
  • Odległość do plaży 5100 m
Sprzedaż
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 65416
  • Metry kw. 100188 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
792 000 € 425 €/m²
  • Kod obiektowy 30280
  • Metry kw. 1860 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
660 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65423
  • Metry kw. 12329 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
850 000 € 153 €/m²
  • Kod obiektowy 35094
  • Metry kw. 5547 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 40472
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
800 000 € 54 €/m²
  • Kod obiektowy 56706
  • Metry kw. 14549 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
880 000 € 1760 €/m²
  • Kod obiektowy 18950
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
900 000 € 421 €/m²
  • Kod obiektowy 26074
  • Metry kw. 2135 m²
  • Odległość do plaży 200 m

Subskrypcja newslettera