310 000 € 270 000 €
245 €/m²
Property 38798 photo 1
Property 38798 photo 2
Property 38798 photo 3
Property 38798 photo 4
Property 38798 photo 5
Property 38798 photo 6
Property 38798 photo 7
Property 38798 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość od lotniska: 23 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1100 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 630 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 51473
  • Metry kw. 15165 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
426 500 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 36778
  • Metry kw. 12588 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
350 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 60247
  • Metry kw. 5826 m²
  • Odległość do plaży 846 m
Sprzedaż
374 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 51460
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 2700 m
Sprzedaż
450 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 38248
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
450 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 38845
  • Metry kw. 8500 m²
  • Odległość do plaży 5300 m
Sprzedaż
299 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 63201
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
309 000 € 147 €/m²
  • Kod obiektowy 56430
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
267 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 41185
  • Metry kw. 5423 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
374 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 51459
  • Metry kw. 4012 m²
  • Odległość do plaży 2700 m

Subskrypcja newslettera