Sprzedaż - Działka 2006 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
80 000 €
39 €/m²
Property 38801 photo 1
Property 38801 photo 2
Property 38801 photo 3
Property 38801 photo 4
Property 38801 photo 5
Property 38801 photo 6
Property 38801 photo 7
Property 38801 photo 8
Property 38801 photo 9
Property 38801 photo 10
Property 38801 photo 11
Property 38801 photo 12
Property 38801 photo 13
Property 38801 photo 14

Details

  • Odległość do morza: 30 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 36 km
  • Odległość od lotniska: 35 km

Opis

Na sprzedaż Działka2006 metrów kwadratowych na Korfu. The land is not buildable. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
70 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 51487
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
110 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 35814
  • Metry kw. 2216 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
110 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 33898
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
100 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 45302
  • Metry kw. 1629 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
100 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 57706
  • Metry kw. 8781 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
75 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 63707
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
100 000 € 102 €/m²
  • Kod obiektowy 42009
  • Metry kw. 975 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
100 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 50294
  • Metry kw. 1222 m²
  • Odległość do plaży 8200 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 39474
  • Metry kw. 9359 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
95 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 31188
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 350 m

Subskrypcja newslettera