Sprzedaż - Działka 33000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
3 000 000 €
90 €/m²
Property 38828 photo 1
Property 38828 photo 2
Property 38828 photo 3
Property 38828 photo 4
Property 38828 photo 5
Property 38828 photo 6
Property 38828 photo 7
Property 38828 photo 8
Property 38828 photo 9
Property 38828 photo 10
Property 38828 photo 11
Property 38828 photo 12
Property 38828 photo 13
Property 38828 photo 14
Property 38828 photo 15
Property 38828 photo 16
Property 38828 photo 17
Property 38828 photo 18
Property 38828 photo 19
Property 38828 photo 20
Property 38828 photo 21

Details

  • Odległość do najbliższego miasta: 22 km
  • Odległość od lotniska: 15 km

Opis

Na sprzedaż Działka33000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 4000 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 000 000 € 245 €/m²
  • Kod obiektowy 23389
  • Metry kw. 12218 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Kod obiektowy 62294
  • Metry kw. 10959 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
3 300 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 65638
  • Metry kw. 91445 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
3 100 000 € 402 €/m²
  • Kod obiektowy 45345
  • Metry kw. 7700 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
3 675 000 € 536 €/m²
  • Kod obiektowy 32766
  • Metry kw. 6850 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
2 650 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 35781
  • Metry kw. 21000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • Kod obiektowy 31964
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera