400 000 € 320 000 €
80 €/m²
Property 38847 photo 1
Property 38847 photo 2
Property 38847 photo 3
Property 38847 photo 4
Property 38847 photo 5
Property 38847 photo 6
Property 38847 photo 7
Property 38847 photo 8
Property 38847 photo 9
Property 38847 photo 10
Property 38847 photo 11
Property 38847 photo 12
Property 38847 photo 13
Property 38847 photo 14
Property 38847 photo 15

Details

  • Odległość do morza: 5200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2,7 km
  • Odległość od lotniska: 59 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka4000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
480 000 € 1263 €/m²
  • Kod obiektowy 50582
  • Metry kw. 380 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
450 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 38250
  • Metry kw. 10800 m²
  • Odległość do plaży 6200 m
Sprzedaż
570 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 51153
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
374 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 59642
  • Metry kw. 9039 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
473 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 32511
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
375 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 29075
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 5700 m
Sprzedaż
450 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 42919
  • Metry kw. 12520 m²
  • Odległość do plaży 750 m
Sprzedaż
500 000 € 2688 €/m²
  • Kod obiektowy 56281
  • Metry kw. 186 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
350 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 26888
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
399 000 € 370 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 40012
  • Metry kw. 2660 m²
  • Odległość do plaży 4800 m

Subskrypcja newslettera