Sprzedaż - Działka 76000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
3 100 000 €
40 €/m²
Property 38899 photo 1
Property 38899 photo 2
Property 38899 photo 3
Property 38899 photo 4
Property 38899 photo 5
Property 38899 photo 6
Property 38899 photo 7
Property 38899 photo 8
Property 38899 photo 9
Property 38899 photo 10
Property 38899 photo 11

Details

  • Odległość do najbliższego miasta: 17 km
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż Działka76000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
3 100 000 € 402 €/m²
  • Kod obiektowy 45345
  • Metry kw. 7700 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
2 600 000 € 2 500 000 € 228 €/m²
  • Kod obiektowy 62294
  • Metry kw. 10959 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
3 300 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 65638
  • Metry kw. 91445 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
2 650 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 35781
  • Metry kw. 21000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
3 000 000 € 245 €/m²
  • Kod obiektowy 23389
  • Metry kw. 12218 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
3 675 000 € 536 €/m²
  • Kod obiektowy 32766
  • Metry kw. 6850 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
3 200 000 € 2 700 000 € 385 €/m²
  • Kod obiektowy 31964
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 2000 m

Subskrypcja newslettera