1 070 000 €
152 €/m²
Property 38960 photo 1
Property 38960 photo 2
Property 38960 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 12 km
  • Odległość od lotniska: 90 km

Opis

Na sprzedaż Działka7000 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 5600 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 180 000 € 1 067 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 49742
  • Metry kw. 13569 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
880 000 € 1760 €/m²
  • Kod obiektowy 18950
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
1 200 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 50581
  • Metry kw. 32687 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 35220
  • Metry kw. 24233 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
1 500 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 62446
  • Metry kw. 150000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 050 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 44361
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
860 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 47506
  • Metry kw. 21000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
1 000 000 € 33 €/m²
  • Kod obiektowy 49157
  • Metry kw. 29981 m²
  • Odległość do plaży 1240 m
Sprzedaż
990 000 € 73 €/m²
  • Kod obiektowy 44357
  • Metry kw. 13500 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
1 500 000 € 78 €/m²
  • Kod obiektowy 46043
  • Metry kw. 19000 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera