612 000 €
306 €/m²
Property 38961 photo 1
Property 38961 photo 2
Property 38961 photo 3
Property 38961 photo 4
Property 38961 photo 5
Property 38961 photo 6
Property 38961 photo 7
Property 38961 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 2000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 15 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka2000 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 800 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
525 000 € 2500 €/m²
  • Kod obiektowy 34771
  • Metry kw. 210 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
650 000 € 44 €/m²
  • Kod obiektowy 37517
  • Metry kw. 14500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
490 000 € 168 €/m²
  • Kod obiektowy 37747
  • Metry kw. 2900 m²
  • Odległość do plaży 8700 m
Sprzedaż
800 000 € 18 €/m²
  • Kod obiektowy 34160
  • Metry kw. 43000 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
650 000 € 134 €/m²
  • Kod obiektowy 24183
  • Metry kw. 4834 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42923
  • Metry kw. 563 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
640 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 63552
  • Metry kw. 7142 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
600 000 € 649 €/m²
  • Kod obiektowy 65156
  • Metry kw. 924 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
600 000 € 500 000 € 386 €/m²
  • Kod obiektowy 32160
  • Metry kw. 1294 m²
  • Odległość do plaży 250 m

Subskrypcja newslettera