55 000 €
26 €/m²
Property 39139 photo 1

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 29000 m
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż Działka2108 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: struktura, dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 11 €/m²
  • Kod obiektowy 34479
  • Metry kw. 6350 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
64 000 € 64 €/m²
  • Kod obiektowy 49815
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
80 000 € 65 000 € 204 €/m²
  • Kod obiektowy 42243
  • Metry kw. 318 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
60 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 18507
  • Metry kw. 650 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
65 000 € 130 €/m²
  • Kod obiektowy 56375
  • Metry kw. 500 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
48 000 € 115 €/m²
  • Kod obiektowy 34136
  • Metry kw. 416 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
74 800 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 64677
  • Metry kw. 1170 m²
  • Odległość do plaży 5800 m
Sprzedaż
69 900 € 224 €/m²
  • Kod obiektowy 63410
  • Metry kw. 312 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
70 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 64068
  • Metry kw. 5172 m²
  • Odległość do plaży 22000 m
Sprzedaż
80 000 € 242 €/m²
  • Kod obiektowy 63108
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1200 m

Subskrypcja newslettera