Sprzedaż - Działka 1940 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
Na zapytanie
Property 39208 photo 1
Property 39208 photo 2
Property 39208 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 220 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 45 km
  • Odległość od lotniska: 29 km

Opis

Na sprzedaż Działka1940 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
35 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 66103
  • Metry kw. 430 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
43 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 58383
  • Metry kw. 482 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
155 000 € 31 €/m²
  • Kod obiektowy 65405
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 3500 m
Sprzedaż
105 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 61456
  • Metry kw. 2110 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
105 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 63646
  • Metry kw. 4154 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
160 000 € 170 €/m²
  • Kod obiektowy 63229
  • Metry kw. 940 m²
  • Odległość do plaży 3900 m
Sprzedaż
55 000 € 40 €/m²
  • Kod obiektowy 60316
  • Metry kw. 1374 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
100 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 58099
  • Metry kw. 1880 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
175 000 € 71 €/m²
  • Kod obiektowy 57653
  • Metry kw. 2463 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
230 000 € 83 €/m²
  • Kod obiektowy 58095
  • Metry kw. 2770 m²
  • Odległość do plaży 170 m

Subskrypcja newslettera