260 000 € 250 000 €
54 €/m²
Property 39265 photo 1
Property 39265 photo 2

Details

  • Odległość do morza: 700 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 63 km

Opis

Na sprzedaż Działka4550 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
320 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63110
  • Metry kw. 4653 m²
  • Odległość do plaży 670 m
Sprzedaż
215 000 € 206 €/m²
  • Kod obiektowy 57076
  • Metry kw. 1040 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
385 000 € 320 000 € 119 €/m²
  • Kod obiektowy 63428
  • Metry kw. 2672 m²
  • Odległość do plaży 360 m
Sprzedaż
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50494
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
259 000 € 984 €/m²
  • Kod obiektowy 65353
  • Metry kw. 263 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
270 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 46217
  • Metry kw. 5340 m²
  • Odległość do plaży 824 m
Sprzedaż
330 000 € 202 €/m²
  • Kod obiektowy 54425
  • Metry kw. 1630 m²
  • Odległość do plaży 179 m
Sprzedaż
349 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 65412
  • Metry kw. 5960 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
299 000 € 14 €/m²
  • Kod obiektowy 40594
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
220 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 60862
  • Metry kw. 5844 m²
  • Odległość do plaży 740 m

Subskrypcja newslettera