Sprzedaż - Działka 4647 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Chania Georgioupoli
152 000 €
32 €/m²
Property 39347 photo 1
Property 39347 photo 2
Property 39347 photo 3
Property 39347 photo 4
Property 39347 photo 5
Property 39347 photo 6
Property 39347 photo 7
Property 39347 photo 8
Property 39347 photo 9
Property 39347 photo 10
Property 39347 photo 11

Details

  • Odległość do morza: 4200 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 19 km
  • Odległość od lotniska: 52 km

Opis

Na sprzedaż Działka4647 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 220 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
200 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 51207
  • Metry kw. 2300 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 44018
  • Metry kw. 8923 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
140 000 € 112 €/m²
  • Kod obiektowy 42785
  • Metry kw. 1247 m²
  • Odległość do plaży 5700 m
Sprzedaż
175 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 56752
  • Metry kw. 5350 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56827
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
195 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 50406
  • Metry kw. 9068 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
150 000 € 55 €/m²
  • Kod obiektowy 65125
  • Metry kw. 2710 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
200 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 50156
  • Metry kw. 2150 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
194 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 65233
  • Metry kw. 2005 m²
  • Odległość do plaży 622 m
Sprzedaż
139 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 63268
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera