Sprzedaż - Działka 6000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
130 000 €
21 €/m²
Property 39405 photo 1
Property 39405 photo 2
Property 39405 photo 3
Property 39405 photo 4
Property 39405 photo 5
Property 39405 photo 6
Property 39405 photo 7
Property 39405 photo 8

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 6 km
  • Odległość od lotniska: 3 km

Opis

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
110 000 € 110 €/m²
  • Kod obiektowy 33898
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
110 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 62687
  • Metry kw. 4977 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
140 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57953
  • Metry kw. 2078 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
160 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 35721
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 550 m
Sprzedaż
160 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 66060
  • Metry kw. 2130 m²
  • Odległość do plaży 5600 m
Sprzedaż
120 000 € 99 €/m²
  • Kod obiektowy 42007
  • Metry kw. 1210 m²
  • Odległość do plaży 2500 m
Sprzedaż
145 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 51234
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 6 m
Sprzedaż
120 000 € 1043 €/m²
  • Kod obiektowy 35240
  • Metry kw. 115 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 44928
  • Metry kw. 370 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
160 000 € 37 €/m²
  • Kod obiektowy 46763
  • Metry kw. 4216 m²
  • Odległość do plaży 6000 m

Subskrypcja newslettera