190 000 €
86 €/m²
Property 39453 photo 1
Property 39453 photo 2
Property 39453 photo 3
Property 39453 photo 4
Property 39453 photo 5
Property 39453 photo 6
Property 39453 photo 7
Property 39453 photo 8
Property 39453 photo 9
Property 39453 photo 10
Property 39453 photo 11

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 13 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2200 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
189 000 € 414 €/m²
  • Kod obiektowy 65882
  • Metry kw. 456 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
246 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 52108
  • Metry kw. 2615 m²
  • Odległość do plaży 583 m
Sprzedaż
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 52085
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
175 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 56752
  • Metry kw. 5350 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
180 000 € 170 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 43591
  • Metry kw. 4071 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
192 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 40278
  • Metry kw. 4600 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
240 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 51072
  • Metry kw. 7800 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
160 000 € 677 €/m²
  • Kod obiektowy 56709
  • Metry kw. 236 m²
  • Odległość do plaży 338 m
Sprzedaż
280 000 € 140 €/m²
  • Kod obiektowy 38410
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
250 000 € 250 €/m²
  • Kod obiektowy 42246
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera