Na zapytanie
Property 39454 photo 1
Property 39454 photo 2
Property 39454 photo 3
Property 39454 photo 4
Property 39454 photo 5
Property 39454 photo 6
Property 39454 photo 7
Property 39454 photo 8
Property 39454 photo 9

Details

  • Współczynnik zabudowy: 0,4
  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość od lotniska: 20 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka1134 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
330 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 65144
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
50 000 € 45 €/m²
  • Kod obiektowy 65413
  • Metry kw. 1100 m²
  • Odległość do plaży 21000 m
Rekomendowane Sprzedaż
179 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63493
  • Metry kw. 2950 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
1 100 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 65416
  • Metry kw. 100188 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
590 000 € 93 €/m²
  • Kod obiektowy 65038
  • Metry kw. 6300 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
80 000 € 242 €/m²
  • Kod obiektowy 63108
  • Metry kw. 330 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
128 000 € 128 €/m²
  • Kod obiektowy 64004
  • Metry kw. 997 m²
  • Odległość do plaży 1670 m
Sprzedaż
44 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 65912
  • Metry kw. 1255 m²
  • Odległość do plaży 2100 m
Sprzedaż
100 000 € 133 €/m²
  • Kod obiektowy 65845
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 7000 m

Subskrypcja newslettera