54 000 €
60 €/m²
Property 39458 photo 1
Property 39458 photo 2
Property 39458 photo 3
Property 39458 photo 4
Property 39458 photo 5

Details

  • Odległość do morza: 10000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 5 km
  • Odległość od lotniska: 16 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka890 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
55 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 39139
  • Metry kw. 2108 m²
  • Odległość do plaży 29000 m
Sprzedaż
75 000 € 65 000 € 81 €/m²
  • Kod obiektowy 31235
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
45 000 € 61 €/m²
  • Kod obiektowy 43314
  • Metry kw. 735 m²
  • Odległość do plaży 18000 m
Sprzedaż
44 000 € 32 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 5771
  • Metry kw. 230 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
80 000 € 75 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 52548
  • Metry kw. 2140 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
70 000 € 54 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56828
  • Metry kw. 3999 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
60 000 € 75 €/m²
  • Kod obiektowy 48834
  • Metry kw. 800 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
60 000 € 60 €/m²
  • Kod obiektowy 63360
  • Metry kw. 993 m²
  • Odległość do plaży 5150 m
Sprzedaż
80 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 45331
  • Metry kw. 9363 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
65 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 43110
  • Metry kw. 573 m²
  • Odległość do plaży 12500 m

Subskrypcja newslettera