91 000 €
37 €/m²
Property 39531 photo 1
Property 39531 photo 2
Property 39531 photo 3
Property 39531 photo 4
Property 39531 photo 5
Property 39531 photo 6
Property 39531 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 6500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 18 km
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2400 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
75 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 42072
  • Metry kw. 593 m²
  • Odległość do plaży 1700 m
Sprzedaż
86 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 62729
  • Metry kw. 2785 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
75 000 € 82 €/m²
  • Kod obiektowy 61179
  • Metry kw. 905 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
125 000 € 80 000 € 20 €/m²
  • Kod obiektowy 37776
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
78 000 € 111 €/m²
  • Kod obiektowy 65163
  • Metry kw. 702 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
130 000 € 95 €/m²
  • Kod obiektowy 50395
  • Metry kw. 1358 m²
  • Odległość do plaży 6300 m
Sprzedaż
120 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 56751
  • Metry kw. 3732 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
110 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 47187
  • Metry kw. 1285 m²
  • Odległość do plaży 1114 m
Sprzedaż
120 000 € 300 €/m²
  • Kod obiektowy 35987
  • Metry kw. 400 m²
  • Odległość do plaży 9800 m
Sprzedaż
90 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 40123
  • Metry kw. 6705 m²
  • Odległość do plaży 7300 m

Subskrypcja newslettera