Sprzedaż - Działka 14364 m² na Krecie

Grecja Kreta Prefektura Chania Souda Aptera
600 000 € 534 000 €
37 €/m²
Property 39581 photo 1
Property 39581 photo 2
Property 39581 photo 3
Property 39581 photo 4
Property 39581 photo 5
Property 39581 photo 6
Property 39581 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 7 km
  • Odległość od lotniska: 6 km

Opis

Na sprzedaż Działka14364 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 310 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
680 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 58882
  • Metry kw. 143484 m²
  • Odległość do plaży 6000 m
Sprzedaż
640 000 € 89 €/m²
  • Kod obiektowy 63552
  • Metry kw. 7142 m²
  • Odległość do plaży 3700 m
Sprzedaż
710 000 € 299 €/m²
  • Kod obiektowy 44207
  • Metry kw. 2367 m²
  • Odległość do plaży 97 m
Sprzedaż
853 000 € 23 €/m²
  • Kod obiektowy 63290
  • Metry kw. 36000 m²
  • Odległość do plaży 1 m
Sprzedaż
747 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 40405
  • Metry kw. 6500 m²
  • Odległość do plaży 175 m
Sprzedaż
640 000 € 248 €/m²
  • Kod obiektowy 40004
  • Metry kw. 2577 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
540 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 54569
  • Metry kw. 18977 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
800 000 € 533 €/m²
  • Kod obiektowy 38749
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
587 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 25605
  • Metry kw. 106846 m²
  • Odległość do plaży 7500 m
Sprzedaż
600 000 € 42 €/m²
  • Kod obiektowy 65816
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 1800 m

Subskrypcja newslettera