Sprzedaż - Działka 8000 m² na Korfu

Grecja Wyspy Jońskie Prefektura Korfu Korfu
375 000 €
46 €/m²
Property 3960 photo 1
Property 3960 photo 2
Property 3960 photo 3

Details

  • Odległość do morza: 1000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1 km
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż Działka8000 metrów kwadratowych na Korfu. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 420 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 34641
  • Metry kw. 7836 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
330 000 € 27 €/m²
  • Kod obiektowy 23091
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 8000 m
Sprzedaż
350 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63500
  • Metry kw. 5121 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
420 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 37857
  • Metry kw. 12000 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
470 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 47378
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
480 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 37270
  • Metry kw. 9500 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
400 000 € 72 €/m²
  • Kod obiektowy 51715
  • Metry kw. 5500 m²
  • Odległość do plaży 2750 m
Sprzedaż
350 000 € 5 €/m²
  • Kod obiektowy 33698
  • Metry kw. 60000 m²
  • Odległość do plaży 3400 m
Sprzedaż
305 000 € 76 €/m²
  • Kod obiektowy 24096
  • Metry kw. 4000 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
330 000 € 379 €/m²
  • Kod obiektowy 21281
  • Metry kw. 870 m²
  • Odległość do plaży 1700 m

Subskrypcja newslettera