192 000 €
213 €/m²
Property 39609 photo 1
Property 39609 photo 2
Property 39609 photo 3
Property 39609 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 500 m
  • Odległość od lotniska: 17 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka898 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
280 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 38534
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 1100 m
Sprzedaż
220 000 € 128 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 46745
  • Metry kw. 27000 m²
  • Odległość do plaży 13600 m
Sprzedaż
215 000 € 200 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 52085
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 4800 m
Sprzedaż
200 000 € 22 €/m²
  • Kod obiektowy 44018
  • Metry kw. 8923 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
200 000 € 278 €/m²
  • Kod obiektowy 65098
  • Metry kw. 719 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
267 000 € 356 €/m²
  • Kod obiektowy 50514
  • Metry kw. 750 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
160 000 € 108 000 € 13 €/m²
  • Kod obiektowy 56827
  • Metry kw. 8000 m²
  • Odległość do plaży 13000 m
Sprzedaż
205 000 € 100 €/m²
  • Kod obiektowy 59117
  • Metry kw. 2035 m²
  • Odległość do plaży 6500 m
Sprzedaż
250 000 € 125 €/m²
  • Kod obiektowy 50671
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 2400 m
Sprzedaż
270 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 46217
  • Metry kw. 5340 m²
  • Odległość do plaży 824 m

Subskrypcja newslettera