225 000 €
56 €/m²
Property 39767 photo 1
Property 39767 photo 2
Property 39767 photo 3
Property 39767 photo 4
Property 39767 photo 5
Property 39767 photo 6
Property 39767 photo 7

Details

  • Odległość do morza: 2300 m
  • Odległość od lotniska: 7 km

Opis

Na sprzedaż Działka4000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry, na miasto, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
235 000 € 940 €/m²
  • Kod obiektowy 50113
  • Metry kw. 250 m²
  • Odległość do plaży 2300 m
Sprzedaż
190 000 € 86 €/m²
  • Kod obiektowy 39453
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
195 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 50406
  • Metry kw. 9068 m²
  • Odległość do plaży 250 m
Sprzedaż
299 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 63201
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
250 000 € 113 €/m²
  • Kod obiektowy 38078
  • Metry kw. 2194 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
246 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 52108
  • Metry kw. 2615 m²
  • Odległość do plaży 583 m
Sprzedaż
320 000 € 300 000 € 10 €/m²
  • Kod obiektowy 46861
  • Metry kw. 28576 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
300 000 € 220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 64871
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
320 000 € 21 €/m²
  • Kod obiektowy 42624
  • Metry kw. 15000 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
299 000 € 49 €/m²
  • Kod obiektowy 64922
  • Metry kw. 6095 m²
  • Odległość do plaży 527 m

Subskrypcja newslettera