269 000 €
371 €/m²
Property 39778 photo 1
Property 39778 photo 2
Property 39778 photo 3
Property 39778 photo 4
Property 39778 photo 5
Property 39778 photo 6

Details

  • Odległość do morza: 350 m
  • Odległość od lotniska: 22 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka725 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
300 000 € 15 €/m²
  • Kod obiektowy 44360
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 2900 m
Sprzedaż
350 000 € 288 000 € 35 €/m²
  • Kod obiektowy 50494
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1200 m
Sprzedaż
220 000 € 53 €/m²
  • Kod obiektowy 65418
  • Metry kw. 4098 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
400 000 € 97 €/m²
  • Kod obiektowy 51471
  • Metry kw. 4100 m²
  • Odległość do plaży 836 m
Sprzedaż
300 000 € 603 €/m²
  • Kod obiektowy 65123
  • Metry kw. 497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
330 000 € 66 €/m²
  • Kod obiektowy 65144
  • Metry kw. 5000 m²
  • Odległość do plaży 2600 m
Sprzedaż
309 000 € 147 €/m²
  • Kod obiektowy 56430
  • Metry kw. 2100 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
360 000 € 24 €/m²
  • Kod obiektowy 41187
  • Metry kw. 14565 m²
  • Odległość do plaży 1800 m
Sprzedaż
342 000 € 249 €/m²
  • Kod obiektowy 52320
  • Metry kw. 1372 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
320 000 € 68 €/m²
  • Kod obiektowy 63110
  • Metry kw. 4653 m²
  • Odległość do plaży 670 m

Subskrypcja newslettera