1 400 000 € 800 000 €
114 €/m²
Property 3979 photo 1
Property 3979 photo 2
Property 3979 photo 3
Property 3979 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 3000 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 15 km
  • Odległość od lotniska: 38 km

Opis

Na sprzedaż Działka7000 metrów kwadratowych na Attyce. Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na morze.

Działka znajduje się na nadmorskich przedmieściach Attyki, Anavyssos, które łączy w sobie piękną malowniczą przyrodę i niewielką odległość od historycznego centrum Aten i morza.

Charakterystyczne dla Anavyssos jest to, że znajdowały się tu stawy do odparowywania soli. Na obszarze znajduje się znaczna zabudowa mieszkaniowa z dużą liczbą miejsc zamieszkania wakacyjnego i stałego. Plaża Anavyssos jest znana wśród miłośników surfingu. 

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
1 250 000 € 178 €/m²
  • Kod obiektowy 5796
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 150 m
Sprzedaż
1 800 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 11447
  • Metry kw. 1800 m²
  • Odległość do plaży 9000 m
Sprzedaż
1 365 000 € 694 €/m²
  • Kod obiektowy 64086
  • Metry kw. 1966 m²
  • Odległość do plaży 300 m
Sprzedaż
1 400 000 € 800 000 € 114 €/m²
  • Kod obiektowy 3979
  • Metry kw. 7000 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
1 300 000 € 92 €/m²
  • Kod obiektowy 13786
  • Metry kw. 14000 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 600 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 5658
  • Metry kw. 2000 m²
  • Odległość do plaży 500 m

Subskrypcja newslettera