Na zapytanie
Property 39826 photo 1
Property 39826 photo 2
Property 39826 photo 3
Property 39826 photo 4
Property 39826 photo 5
Property 39826 photo 6
Property 39826 photo 7
Property 39826 photo 8
Property 39826 photo 9

Details

  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 3 km

Opis

Na sprzedaż Działka2920 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Nieruchomość oferuje piękny widok na miasto.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
120 000 € 94 €/m²
  • Kod obiektowy 65362
  • Metry kw. 1270 m²
  • Odległość do plaży 3600 m
Sprzedaż
320 000 € 198 €/m²
  • Kod obiektowy 63954
  • Metry kw. 1613 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
349 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 65412
  • Metry kw. 5960 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
747 000 € 640 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 63904
  • Metry kw. 24000 m²
  • Odległość do plaży 450 m
Sprzedaż
299 000 € 4 €/m²
  • Kod obiektowy 63201
  • Metry kw. 70000 m²
  • Odległość do plaży 3300 m
Sprzedaż
120 000 € 41 €/m²
  • Kod obiektowy 63847
  • Metry kw. 2922 m²
  • Odległość do plaży 740 m
Sprzedaż
194 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 65233
  • Metry kw. 2005 m²
  • Odległość do plaży 622 m
Sprzedaż
300 000 € 603 €/m²
  • Kod obiektowy 65123
  • Metry kw. 497 m²
  • Odległość do plaży 700 m
Sprzedaż
90 000 € 70 000 € 96 €/m²
  • Kod obiektowy 65785
  • Metry kw. 724 m²
  • Odległość do plaży 2800 m

Subskrypcja newslettera