Sprzedaż - Działka 10000 m² na Kassandrze (Chalkidiki)

Grecja Macedonia Chalkidiki Kassandra Krety Kalives
2 000 000 €
200 €/m²
Property 39828 photo 1

Details

  • Odległość do morza: 400 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 4 km
  • Odległość od lotniska: 73 km

Opis

Na sprzedaż Działka10000 metrów kwadratowych na Kassandrze (Chalkidiki). Znajduje się poza planem miasta. Pozwolenie na budowę do 400 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze, na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
2 000 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 39828
  • Metry kw. 10000 m²
  • Odległość do plaży 400 m
Sprzedaż
2 200 000 € 423 €/m²
  • Kod obiektowy 25158
  • Metry kw. 5200 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
2 500 000 € 200 €/m²
  • Kod obiektowy 11436
  • Metry kw. 12500 m²
  • Odległość do plaży 5 m
Sprzedaż
1 700 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 45226
  • Metry kw. 20000 m²
  • Odległość do plaży 800 m
Sprzedaż
2 000 000 € 444 €/m²
  • Kod obiektowy 38979
  • Metry kw. 4500 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
2 200 000 € 1000 €/m²
  • Kod obiektowy 47405
  • Metry kw. 2200 m²
  • Odległość do plaży 50 m

Subskrypcja newslettera