130 000 €
287 €/m²
Property 39854 photo 1
Property 39854 photo 2
Property 39854 photo 3
Property 39854 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 1
  • Odległość do morza: 4000 m
  • Odległość od lotniska: 10 km

Opis

Na sprzedaż Działka452 metrów kwadratowych na przedmieściach Salonik. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
125 000 € 80 €/m²
  • Kod obiektowy 56324
  • Metry kw. 1561 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
120 000 € 47 €/m²
  • Kod obiektowy 65892
  • Metry kw. 2531 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
130 000 € 191 €/m²
  • Kod obiektowy 13901
  • Metry kw. 678 m²
  • Odległość do plaży 1600 m
Sprzedaż
160 000 € 450 €/m²
  • Kod obiektowy 26856
  • Metry kw. 355 m²
  • Odległość do plaży 19000 m
Sprzedaż
160 000 € 36 €/m²
  • Kod obiektowy 58077
  • Metry kw. 4400 m²
  • Odległość do plaży 14000 m
Sprzedaż
175 000 € 98 €/m²
  • Kod obiektowy 39856
  • Metry kw. 1770 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
120 000 € 126 €/m²
  • Kod obiektowy 20100
  • Metry kw. 949 m²
  • Odległość do plaży 17000 m
Sprzedaż
110 000 € 26 €/m²
  • Kod obiektowy 52283
  • Metry kw. 4083 m²
  • Odległość do plaży 5000 m

Subskrypcja newslettera