85 000 € 70 000 €
23 €/m²
Property 39870 photo 1
Property 39870 photo 2
Property 39870 photo 3
Property 39870 photo 4

Details

  • Odległość do morza: 3500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 2 km
  • Odległość od lotniska: 34 km

Opis

Na sprzedaż Działka3000 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 200 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
85 000 € 75 000 € 50 €/m²
  • Kod obiektowy 56830
  • Metry kw. 1500 m²
  • Odległość do plaży 12000 m
Sprzedaż
100 000 € 67 €/m²
  • Kod obiektowy 57162
  • Metry kw. 1471 m²
  • Odległość do plaży 5000 m
Sprzedaż
100 000 € 65 €/m²
  • Kod obiektowy 51868
  • Metry kw. 1525 m²
  • Odległość do plaży 14100 m
Sprzedaż
120 000 € 63 €/m²
  • Kod obiektowy 51455
  • Metry kw. 1900 m²
  • Odległość do plaży 600 m
Sprzedaż
120 000 € 171 €/m²
  • Kod obiektowy 43089
  • Metry kw. 700 m²
  • Odległość do plaży 90 m
Sprzedaż
110 000 € 107 000 € 48 €/m²
  • Kod obiektowy 54604
  • Metry kw. 2199 m²
  • Odległość do plaży 7000 m
Sprzedaż
123 000 € 80 000 € 19 €/m²
  • Kod obiektowy 50127
  • Metry kw. 4050 m²
  • Odległość do plaży 11600 m
Sprzedaż
107 000 € 34 €/m²
  • Kod obiektowy 49741
  • Metry kw. 3137 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
120 000 € 32 €/m²
  • Kod obiektowy 56751
  • Metry kw. 3732 m²
  • Odległość do plaży 5500 m
Sprzedaż
80 000 € 8 €/m²
  • Kod obiektowy 45331
  • Metry kw. 9363 m²
  • Odległość do plaży 3600 m

Subskrypcja newslettera