45 000 €
2045 €/m²
Property 39957 photo 1
Property 39957 photo 2
Property 39957 photo 3
Property 39957 photo 4
Property 39957 photo 5

Details

  • Rok budowy: 1968
  • Odległość do morza: 1300 m
  • Odległość od lotniska: 11,5 km

Opis

Na sprzedaż nieruchomość komercyjna o powierzhcni 22 metrów kwadratów w Salonikach. nieruchomość komercyjna składa się z 0 pięter. Nieruchomość komercyjna ma układ przedni

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
56 000 € 1076 €/m²
  • Kod obiektowy 43715
  • Metry kw. 52 m²
  • Odległość do plaży 2000 m
Sprzedaż
45 000 € 2045 €/m²
  • Kod obiektowy 39957
  • Metry kw. 22 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
50 000 € 1063 €/m²
  • Kod obiektowy 35311
  • Metry kw. 47 m²
  • Odległość do plaży 4000 m
Sprzedaż
40 000 € 727 €/m²
  • Kod obiektowy 42339
  • Metry kw. 55 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
55 000 € 1833 €/m²
  • Kod obiektowy 51154
  • Metry kw. 30 m²
  • Odległość do plaży 3000 m
Sprzedaż
52 000 € 1857 €/m²
  • Kod obiektowy 62046
  • Metry kw. 28 m²
  • Odległość do plaży 350 m
Sprzedaż
60 000 € 1200 €/m²
  • Kod obiektowy 41842
  • Metry kw. 50 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
55 000 € 916 €/m²
  • Kod obiektowy 56863
  • Metry kw. 60 m²
  • Odległość do plaży 350 m

Subskrypcja newslettera