Na zapytanie
Property 39997 photo 1
Property 39997 photo 2
Property 39997 photo 3
Property 39997 photo 4
Property 39997 photo 5
Property 39997 photo 6
Property 39997 photo 7
Property 39997 photo 8
Property 39997 photo 9
Property 39997 photo 10
Property 39997 photo 11
Property 39997 photo 12
Property 39997 photo 13
Property 39997 photo 14
Property 39997 photo 15
Property 39997 photo 16
Property 39997 photo 17

Details

  • Odległość do morza: 330 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 1,2 km
  • Odległość od lotniska: 45 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka41865 metrów kwadratowych na Krecie. Znajduje się poza planem miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 618 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje wspaniały panoramiczny widok na morze.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
349 000 € 58 €/m²
  • Kod obiektowy 65412
  • Metry kw. 5960 m²
  • Odległość do plaży 10000 m
Sprzedaż
600 000 € 649 €/m²
  • Kod obiektowy 65156
  • Metry kw. 924 m²
  • Odległość do plaży 170 m
Sprzedaż
2 935 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 64251
  • Metry kw. 100000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
139 000 € 139 €/m²
  • Kod obiektowy 63268
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 500 m
Sprzedaż
150 000 € 185 €/m²
  • Kod obiektowy 63801
  • Metry kw. 809 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Rekomendowane Sprzedaż
214 000 €
  • Kod obiektowy 65947
  • Metry kw. 0 m²
  • Odległość do plaży 1180 m
Sprzedaż
2 953 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 64250
  • Metry kw. 96000 m²
  • Odległość do plaży 900 m
Sprzedaż
150 000 € 29 €/m²
  • Kod obiektowy 64037
  • Metry kw. 5088 m²
  • Odległość do plaży 352 m
Sprzedaż
267 000 € 517 €/m²
  • Kod obiektowy 64828
  • Metry kw. 516 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera