640 000 €
248 €/m²
Property 40004 photo 1
Property 40004 photo 2
Property 40004 photo 3
Property 40004 photo 4

Details

  • Współczynnik zabudowy: 6
  • Odległość do morza: 600 m
  • Odległość od lotniska: 8 km

Opis

Na sprzedaż ogrodzony Działka2577 metrów kwadratowych na Krecie. Jest częścią planu miasta. Teren posiada: dostęp do wody, dostęp do prądu. Pozwolenie na budowę do 1546 metrów kwadratowych. Nieruchomość oferuje piękny widok na góry.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
900 000 € 3010 €/m²
  • Kod obiektowy 65575
  • Metry kw. 299 m²
  • Odległość do plaży 130 m
Sprzedaż
566 000 € 25 €/m²
  • Kod obiektowy 32415
  • Metry kw. 22000 m²
  • Odległość do plaży 200 m
Sprzedaż
540 000 € 28 €/m²
  • Kod obiektowy 54569
  • Metry kw. 18977 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
694 000 € 84 €/m²
  • Kod obiektowy 4766
  • Metry kw. 8200 m²
  • Odległość do plaży 1300 m
Sprzedaż
Na zapytanie
  • Kod obiektowy 42923
  • Metry kw. 563 m²
  • Odległość do plaży 1000 m
Sprzedaż
720 000 € 587 000 € 52 €/m²
  • Kod obiektowy 56505
  • Metry kw. 11174 m²
  • Odległość do plaży 1850 m
Sprzedaż
675 000 € 143 €/m²
  • Kod obiektowy 11960
  • Metry kw. 4700 m²
  • Odległość do plaży 50 m
Sprzedaż
800 000 € 30 €/m²
  • Kod obiektowy 46523
  • Metry kw. 26134 m²
  • Odległość do plaży 650 m
Sprzedaż
650 000 € 534 000 € 85 €/m²
  • Kod obiektowy 40472
  • Metry kw. 6250 m²
  • Odległość do plaży 4500 m
Sprzedaż
800 000 € 800 €/m²
  • Kod obiektowy 38750
  • Metry kw. 1000 m²
  • Odległość do plaży 300 m

Subskrypcja newslettera