450 000 €
2432 €/m²
Property 40037 photo 1
Property 40037 photo 2
Property 40037 photo 3

Details

  • Liczba pięter: 3
  • Rok budowy: 2011
  • Liczba pokoi: 4
  • System ogrzewania: diesel
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Odległość do morza: 2500 m
  • Odległość do najbliższego miasta: 9 km
  • Odległość od lotniska: 9 km

Usługi

  • Parking
  • Kominek
  • Magazyn

Opis

Na sprzedaż Domek o powierzhcni 185 metrów kwadratów na Korfu. Domek składa się z 3 pięter. Parter się z salon, jedna kuchnia, jedna łazienka, spiżarnia. Pierwsze piętro się z 2 sypialnie, jedna łazienka. Drugie piętro się z jedna sypialnia, jedna łazienka. Domek ma układ przedni Nieruchomość oferuje piękny widok na góry, na las.także zawiera wyposażenie, kominek, klimatyzacja, parking, ogród, trawę, ogrzewanie, spiżarnia.

Lokalizacja

Podobne obiekty

Sprzedaż
400 000 € 2285 €/m²
  • Kod obiektowy 52673
  • Metry kw. 175 m²
  • Rooms 8
Sprzedaż
435 000 € 3107 €/m²
  • Kod obiektowy 9538
  • Metry kw. 140 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
450 000 € 2432 €/m²
  • Kod obiektowy 40037
  • Metry kw. 185 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
400 000 € 2739 €/m²
  • Kod obiektowy 64718
  • Metry kw. 146 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
435 000 € 3625 €/m²
  • Kod obiektowy 66006
  • Metry kw. 120 m²
  • Rooms 4
Sprzedaż
410 000 € 5694 €/m²
  • Kod obiektowy 38211
  • Metry kw. 72 m²
  • Odległość do plaży 1500 m
Sprzedaż
370 000 € 3700 €/m²
  • Kod obiektowy 65395
  • Metry kw. 100 m²
  • Rooms 4

Subskrypcja newslettera